نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل شغلی

1364
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل شغلی

سلام وقت بخیر

من تقریبا 3 سالی میشه که در زمینه بورس و بازار مالی فارکس مشغول فعالیتم اما خب نتیجه خوبی نگرفتم و میشه گفت 3 سالی کامل درجا زدم
    علتاشم نمیدونم شاید کم تلاشی خودم بوده تا واقعا ماهیت این بازار اینجوریه
    الان بعد خدمتم نگاها روم سنگین شده و وقتش رسیده مسیر زندگیم رو پیدا کنم
    چند باری هم این شغل رو خواستم بذارم کنار اما موندم بعدش چیکار کنم
    حتی یک بار پیش روانشناس رفتم باهاش همین مسائل رو در میان گذاشتم به نظر روانشناس خوبی میومد گفت تو این شغل ها درصد کمی موفق میشن پیشنهاد میکنم بذار کنار مثلا تو که به کار کامپیوتری ماهری یه کافی نت بزن یه جرقه ای تو ذهنم ایجاد شد و اومدم یکم تحقیق کردم تو محل زندگی ما تعداد زیادی کافی نت هست و با خانواده در میان گذاشتم مخالفت کردند به همین دلیل تعداد زیاد و کم کم بیخیال شدم.

همیشه شغل لباس فروشی گوشه ذهنم بود چون قد و استایلش رو دارم حس میکردم میتونم تو این کار موفق بشم اما سختیا خودش رو داره هم سرمایه زیاد هم تجربه و گفتم خوب کم کم از اینو اون یاد میگیرم و باز با خانواده در میان گذاشتم گفتن فلانی رفته زده داره برشکست میشه فلانی فلانی

واقعا تو مرحله ای از زندگی در 25 26 سالگی گیر کردم که داره حالم از این وضعیت بهم میخوره

از طرفی میگم باز همین کار فارکس رو شروع کنم با تمرین و درس بیشتر اما نمیدونم کارم درسته یا نه

گیر کردم تو مسیر بدی از زندگی

چه پیشنهادی دارید برام شما؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : مشکل شغلی

چند سال دارید ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    چند سال دارید ؟
    تو متن عرض کردم ۲۶ سال

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedyari نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

من تقریبا 3 سالی میشه که در زمینه بورس و بازار مالی فارکس مشغول فعالیتم اما خب نتیجه خوبی نگرفتم و میشه گفت 3 سالی کامل درجا زدم
    علتاشم نمیدونم شاید کم تلاشی خودم بوده تا واقعا ماهیت این بازار اینجوریه
    الان بعد خدمتم نگاها روم سنگین شده و وقتش رسیده مسیر زندگیم رو پیدا کنم
    چند باری هم این شغل رو خواستم بذارم کنار اما موندم بعدش چیکار کنم
    حتی یک بار پیش روانشناس رفتم باهاش همین مسائل رو در میان گذاشتم به نظر روانشناس خوبی میومد گفت تو این شغل ها درصد کمی موفق میشن پیشنهاد میکنم بذار کنار مثلا تو که به کار کامپیوتری ماهری یه کافی نت بزن یه جرقه ای تو ذهنم ایجاد شد و اومدم یکم تحقیق کردم تو محل زندگی ما تعداد زیادی کافی نت هست و با خانواده در میان گذاشتم مخالفت کردند به همین دلیل تعداد زیاد و کم کم بیخیال شدم.

همیشه شغل لباس فروشی گوشه ذهنم بود چون قد و استایلش رو دارم حس میکردم میتونم تو این کار موفق بشم اما سختیا خودش رو داره هم سرمایه زیاد هم تجربه و گفتم خوب کم کم از اینو اون یاد میگیرم و باز با خانواده در میان گذاشتم گفتن فلانی رفته زده داره برشکست میشه فلانی فلانی

واقعا تو مرحله ای از زندگی در 25 26 سالگی گیر کردم که داره حالم از این وضعیت بهم میخوره

از طرفی میگم باز همین کار فارکس رو شروع کنم با تمرین و درس بیشتر اما نمیدونم کارم درسته یا نه

گیر کردم تو مسیر بدی از زندگی

چه پیشنهادی دارید برام شما؟
    درود

افراد باسابقه بورس هم در کار خود مانده اند

کار فارکس سخت هست و امکان ضرر هم وجود دارد بویژه اگر سرمایه کمی داشته باشید. بخشی از این ضرر به دلیل بروکر های کلاهبردار است.

با چقدر سرمایه کار می کنید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

این، تو، در، رو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد